آلبوم (( فقط گوش کن )) با صدای رضا صادقی منتشر شد…

61
4
اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمیدجان بزرگی : جدیدترین اثر خواننده مشکی پوش ایران بعد از شایعات و حرف و حدیث های فراوان منتشر شد

به گزارش سایت رادیو پارسی آلبوم «فقط گوش کن…» با صدای ((رضا صادقی)) از صبح امروز و تحت امتیاز موسسه فرهنگی ((آوای هنر)) به صورت همزمان در تهران و شهرستان توزیع شد تا این خواننده پس از آلبوم‌های چون ((پیرهن مشکی))،((یکی بود، یکی نبود))، ((وایسا دنیا))، ((دیگه مشکی نمی پوشم…))، ((همین…)) و … جدیدترین اثر خود را در اختیار دوستدارانش قرار دهد.

رضا صادقی در مورد این آلبوم اعلام کرد : ((این آلبوم نگاه تازه ای در موسیقی پاپ خواهد بود و حضور گروه حرفه اى و البته کار بلد این اثر را متفاوت تر از بقیه آثار من کرده است. همیشه اعتقاد داشته و دارم که موفقیت هر اثر هنری ای فقط در نهایت بر میگردد به لبخند خدا و لطف مردم. حمایت اهل قلم در پیش برد این حادثه تاثیر خاصى خواهد داشت. پیشاپیش تشکر ویژه از همه دوستان دارم براى این همراهى . اعتقاد دارم وقتش رسیده ذائقه موسیقى پاپ را به سمت پذیرش اتفاقات تازه ببریم. مطمئنم تمام همکارانم هم در این مطلب با من موافق هستند.))

صادقی همچنین اعتقاد دارد: ((بعضی‌ها یادشان رفته که موسیقی برای گوش دادن است نه اینکه در حین پخش شدن آن حرف بزنند و سعی در نقد آن داشته باشند.))

آلبوم جدید این خواننده شامل ۱۵ قطعه است که در بخش ترانه سراها این خواننده با چهره هایی چون : ((بیتا طائی، نرگس جعفری، مهدی محمودی، علی استیری، ابراهیم منصفی، امیرحسین الهیاری، دریایی (بابک صحرایی)، مهرزاد امیرخانی، عرفان سلیمی و حسین سلیمانی» همکاری کرده است.))

هفت قطعه از این آلبوم را خود رضا صادقی آهنگسازی کرده و دراین بخش از چهره هایی چون : ساناز کریمی، فرشید ادهمی، فاضل پیش، امین قباد، سعید سام و اشکان خشابی نیز استفاده کرده است. شجاعت شفائی، بابک مافی، شهراد امیدوار، هومن نامداری، پویا نیک پور، مجید نصیری، مسعود همایونی، رضا تاجبخش، معین راهبر، مهران خالصی، اسماعیل حسینی، میثم مروستی و فاضل پیش هم تنظیم کننده های آلبوم جدید رضا صادقی هستند.

مراسم جشن امضای آلبوم «فقط گوش کن…» عصر امروز با حضور این خواننده از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در شهر کتاب مرکزی تهران به آدرس: (خیابان شریعتی، قبل از خیابان معلم، شهر کتاب مرکزی) برگزار خواهد شد و ورود برای عموم آزاد است.

از مردم هنردوست و  دوست داران موسیقی تقاضا میکنیم این آلبوم را به صورت اورجینال تهیه کنند.

[image src=”http://radioparsi.ir/wp-content/uploads/2015/03/1_72.jpg” width=”300″ height=”100″ title=”album” lightbox=”yes” align=”left”]

[image src=”http://radioparsi.ir/wp-content/uploads/2015/03/3_42.jpg” width=”300″ height=”100″ title=”album” lightbox=”yes” align=”center”]

[image src=”http://radioparsi.ir/wp-content/uploads/2015/03/2_52.jpg” width=”300″ height=”100″ title=”album” lightbox=”yes” align=”right”]

 

اشتراک گذاری :

4 دیدگاه

پاسخ دهید