آلبوم «شش» منتشر می شود

موسیقی | ویژه

به گزارش رادیو پارسی ، ششمین آلبوم مجاز «فرزاد فرزین» خواننده موسیقی پاپ کشورمان که «شش» نام گرفته است در ششمین روز از اسفند روانه بازار موسیقی کشورمان خواهد شد.

آلبوم جدید فرزاد فرزین شامل ۱۲ قطعه است که بهروز علیاری ، مهران خلیلی ، کوشان حداد ، اشکان آبرون ، امیرمیلاد نیکزاد ، علیرضا افشار و یک تنظیم کننده اهل کشور ترکیه‌ ، قطعات این آلبوم را تنظیم کرده اند.

۱۰ قطعه از این آلبوم را «فرزاد فرزین» آهنگسازی کرده است و دو قطعه دیگر را نیز «علیرضا افشار» بر عهده دارد و در روزهای آینده تیزر تصویری این آلبوم از رسانه «رادیو پارسی» منتشر و در دسترس هواداران این خواننده قرار خواهد گرفت.

فرزاد فرزین آلبوم‌های «شراره» ، «شوک» ، «شانس» ، «شلیک» و «شخصی» را در پرونده هنری خود به ثبت رسانه است و آلبوم «شش» ششمین آلبوم هنری وی است.

لازم به ذکر است که «فرزاد فرزین» چهارشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۴ طی دو سانس در سالن شهید رهنما شهرستان شهریار به روی صحنه خواهد رفت و علاقمندان برای حضور در این کنسرت میتوانند به سامانه ایران کنسرت مراجعه و نسبت به دریافت بلیط این کنسرت اقدام نمایند.

 

 

منبع: اختصاصی رادیو پارسی

نویسنده: سحر یاری

سحر یاری

وقتی دلتنگی چیزی بجز موسیقی نمیتونه آدم رو آروم کنه ، شاید دلیلی که من رو سمت موسیقی سوق داد همین دلتنگی ها بود. سحر یاری هستم یک ساله که در عرصه هنر فعالیت میکنم و به این همکاری افتخار میکنم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *