آلبوم «سلام ساده» با صدای «امیرعلی بهادری» منتشر شد

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، امیر علی بهادری خواننده جوان که با خواندن تیتراژ «ماه عسل» به طور رسمی وارد مارکتینگ موسیقی پاپ کشورمان شده بود صبح امروز اولین آلبوم رسمی خود را رونه بازار موسیقی کرد.

امیرعلی بهادری را بیشتر در عرصه آهنگسازی و ترانه سرایی دیده ایم و با خوانندگانی چون : سیروان خسروی ،مهدی یراحی ، زانیار خسروی ، فریدون آسرایی و.. همکاری کرده است که در آلبوم خود نیز آهنگسازی و ترانه سُرایی تمام قطعات را نیز خود بر عهده دارد.

این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقیایی است که ۳ قطعه از این آلبوم پیشتر منتشر شده بود و ۷ قطعه جدید برای این آلبوم در نظر گرفته شده است که این قطعات به ترتیب «بهار خاکستری»، «باورت نمیشه»، «میم-نون-ت-واو»، «عوض نشو»، «نقطه کور»، «فکرای منطقی»، «خاطره»، «پرتگاه»، «بی خداحافظی» و  «نگران نباش» هستند.

زانیار خسروی ، آرون حسینی، هومن نامداری، میثم مروستی، پیمان میرزایی، محمد فلاحی، عظیم روحانی، سامان لاترانی و چندین چهره دیگر امیر علی بهادری را در این آلبوم یاری کرده‌ اند.

این آلبوم توسط «زایا سلیمان» تهیه و توسط «پخش دنیای هنر» منتشر شد که از علاقمندان در خواست میشود برای تهیه این آلبوم به فروشگاه های معتبر سراسر کشور مراجعه و یا برای دانلود این آلبوم به بیپ تونز مراجعه و این آلبوم را به صورت قانونی دانلود نمایید.

شما در ادامه میتوانید کاور های آلبوم «سلام ساده» را تماشا کنید ;

 

 

 

نكيسا الوندي

علاقه به موسيقي يك ميراث خانوادگي بود و علاقه به قلم به دستي از وقتي قوت گرفت كه به جاي محاسبه و علوم، همچنان ادبيات فقط مي فهميدم و كم كم شدم حال حاضرم.استعداد موجود رو مديون دستي هستم كه قلم رو شناخت و مغزي كه تراوشاتش من را براي ارتقاء سطح كيفي موسيقي و مطبوعات خاكم مصمم كرد.از سال ٩١ در حوزه ي رسانه فعالم و از رشد و بلوغ فكري و اجتماعيم در اين حيطه خوشحال.با اميد به اينكه امواج اين بلوغ هنري از ما به ملتي و نسلي و قشري انتقال پيدا كند و مهم بماند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *