آلبوم ” رقصانه ” منتشر می شود

اخبار جدید | موسیقی

به گزارش رادیو پارسی ، “رقصانه” جدیدترین و متفاوت ترین آلبوم شوالیه آواز ایران محسوب میشود، به بهانه بزرگداشت سال مولانا (جلال الدین بلخی ) امروز مورخ ۱۴/۱۰/۹۴ توسط پخش هنر شهر توزیع شد.

قطعات این آلبوم که براساس اشعار مولانا می باشند عبارتند از : رقص بر پرده گران کردن, ما گوش شمائیم شما تن زده تا کی, رقص از خیال تو آموزم, مست و دیوانه, ای جان تو جانم را از خویش خبر کرده, غزل عاشق و کف زنان.

در این آلبوم ارسلان کامکار با ویلون و بربت, شهرام اعتمادی با تار, کامبیز گنجه ای با ضرب زورخانه و تنبک, داوود ورزیده با نی, حسن هدایی نیا با قیچک آلتو, مشتاق قرداش خانی با ویولن و کمانچه, صایب کاکاوند با تار, سهیل سان احمدی با بم تار, مهدی رضایی با دف و دف باس, پژمان پرنیا با زنگ,دهل,دایره و دمام و حسین پرنیا با سنتور که اعضای گروه همایون ( پرنیا ) می باشند و شهرام ناظری را همراهی می کنند.

لازم ذکر است این آلبوم در استودیو پژواک ضبط و تهیه شده است, مجری طرح علیرضا امینی پناه و صدابرداران آثار حسن عسگری, مهدی سالک اردستانی و مجید فلاح پور می باشند.

علاقمندان به تهیه این آلبوم می توانند برای خرید, به سایت www.irangaam.ir مراجعه کنند.

در ادامه میتوانید دموی این قطعه را از رادیو پارسی گوش دهید ویا در صورت دلخواه دانلود نمایید :

 

download-button-fertig1

 

 

 

حمید جان بزرگی

حمید جان بزرگی هستم و حدود 2 سال است که در عرصه هنر و موسیقی فعالیت دارم و هم اکنون نیز به عنوان خبرنگار و نویسنده در رادیو پارسی مشغول به فعالیت هستم .

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *