آلبوم «خداوندان اسرار» منتشر شد

اشتراک گذاری :

به گزارش رادیو پارسی ، «خداوندان اسرار» اولین اثر از آثار مشترک همایون شجریان و سهراب پور ناظری در پروژه «آیینه‌ها» میباشد که قرار است در پنج سی‌ دی در قالب آلبوم‌ های صوتی و تصویری خداوندان اسرار ، آیینه‌ ها و مستندی با نام «آن سوی آیینه‌ ها» به کارگردانی رخشان بنی‌ اعتماد منتشر شود.

 

در این اثر علاوه بر ساخته‌های «سهراب پورناظری»، قطعه‌ ای از ساخته‌های «کی خسرو پورناظری» با نام «یاوران» آمده است که پیش از این در آلبوم «حیرانی» منتشر شده بود و حالا «سهراب پورناظری» با نگاهی متفاوت آن را تنظیم و «همایون شجریان» اجرا کرده است.

 

آزاد میرزاپور،حسین رضایی نیا،همایون نصیری، آیین مشکاتیان، محمت اکاتای، آرشاک ساهاکیان، آرین کشیشی و سهراب پورناظری با بربت،دف،سازهای کوبه ای،کوزه، دودوک، گیتار بیس و تنبور در این آلبوم به نوازندگی پرداخته اند.

 

این اثر در ایران، ترکیه و امریکا ضبط شده، در ایران توسط «غلامرضا صادقی» میکس و مسترینگ شده و توسط شرکت موسیقی «ایرانگام» منتشر شده است.

 

علاقمندان برای تهیه این آلبوم موسیقی میتوانند به فروشگاه ها معتبر سراسر کشور مراجعه و یا از طریق سایت بیپ تونز این اثر را به صورت اینترنتی دانلود نمایند.

 

شما در ادامه میتوانید کاور های این آلبوم را مشاهده فرمایید.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

1 دیدگاه

پاسخ دهید