آلبوم “خداحافظ” آریان ۲۰ اسفند منتشر میشود

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی – حمید جان بزرگی :مطابق وعده شرکت ترانه شرقی، آلبوم پنجم گروه آریان با نام «خداحافظ» و با شعار «لطفا کپی نکنید» هفته آینده در سراسر دنیا منتشر خواهد شد.
پس از مدت‌ها انتظار، علاقه مندان آریان می‌توانند روز ٢٠ اسفند، عیدی خود یعنی آخرین آلبوم آریان در دوره اول کاری‌اش را تهیه کنند. این آلبوم با ١١ قطعه از سوی ترانه شرقی به بازار خواهد آمد.

محسن رجب‌پور مدیر شرکت ترانه شرقی درباره آلبوم جدید آریان به موسیقی ما گفت: «آلبوم خداحافظ آریان روز ١٩ اسفند پخش جهانی خواهد شد و مطابق قولی که به دوستداران آریان داده بودیم، از روز ٢٠ اسفند در سراسر ایران منتشر خواهد شد. این آلبوم مثل همیشه با حمایت LG منتشر خواهد شد و توزیع کننده آن شرکت هنر اول است.»

همچنین این آلبوم در iTunes و Amazon و در ایران از طریق سایت بیپ تیونز قابل دسترس خواهد بود.

رجب‌پور با اشاره به انتخاب شعار «لطفا کپی نکنید» گفت: «از تمام وب سایت‌هایی که داخل و خارج کشور، آلبوم‌های موسیقی را به رایگان برای دانلود قرار می‌دهند، خواهش می‌کنیم این کار را تکرار نکنند. ما از طریق شرکتمان در کانادا به نام Gemmy Records که ثبت و کپی رایت بین المللی دارد.

و کپی رایت بین المللی دارد، با وب سایت‌های دانلود مجانی که آلبوم آریان را روی سایتشان قرار می‌دهند، برخورد قانونی خواهیم کرد.»
در ادامه می‌توانید پوستر‌ها و دموی آلبوم جدید آریان را ببینید و بشنوید.

دانلود از رادیو پارسی

download-button-fertig1

eee1

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید