آلبوم اینترنتی شب بارانی از رضا صادقی

93
0
اشتراک گذاری :

خواننده آلبوم «فقط گوش کن» جدیدترین اثر خود را به نام «شب بارانی» منتشر کرد که این آلبوم هم اکنون در فروشگاه بلک شاپ و سایت های معتبر موسیقی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

چندی پیش رضا صادقی با نوید انتشار آلبوم اینترنتی اش خبر داده بود که این آلبوم در شب یلدا منتشر خواهد شد که عواید آن برای کمک به کودکان کار هدیه خواهد شد.

رضا صادقی در این آلبوم خطاب به دوستدارانش نوشته است: « هنری که به دردهای مردمش توجه نکنه اسمش هرچیزی هست جز هنر این اثر رو برای درمان حداقل زخم کودکانی آماده کردم که همیشه از کنارشون رد میشیم و شاید هزار بار گفتیم: کاش میشد کاری کرد با حمایت شما جـــانانم میشه کاری هرچند کوچیـــــک انجام داد و پیش لبخند خدا آرام بود …. تمام عوامل این اثر با عشق و تفکر همراه بودن و کوچکترین نگاه دنیوی نداشتن، با همه این حرفها این آلبوم همزمان برای فروش و حمایت شما یارانم و هم دانلود رایگان تقدیم میشه. چون ایمان دارم اونهائی که توانائی حمایت مالی از این اثر را ندارن قطعا حامی معنوی آلبوم خواهند بود. درود بر ایران و ایرانی، صلح و آرامش انسانی حالا که نمی تونم برای لبخندتون کاری کنم، براتون کار می کنم … سلام خدا ممنونم که لبخندت رو از سرم کم نمی کنی من چقدر دوست دارم ممنونم از دعای خير دو فرشته زندگيم پدر و مادرم با تشكر از همسر هميشه ياورم كه صبوريهايش راهم را همواره هموار كرده …. وحيد ميرزايى ، حسين احمدى و هـمه مشكى پوشان هميشه هـمراه بابك صحرايى ، نيكان و فرشيد ادهمی عزيزم»

در این آلبوم چهره هایی همچون بابک صحرایی، مریم دلشاد و مریم اسدی در بخش ترانه سرایی و امیرعباس حسن‌زاده، نیکان، اشکان آبرون، فرشید ادهمی، سعید هاشمی و خود رضا صادقی در عرصه آهنگسازی و تنظیم حضوردارند. در این آلبوم که ۸ قطعه دارد، نوازندگان سرشناسی همچون نیما رمضان (گیتار الکتریک)، فيروز ويسانلو ، فرشید ادهمی ، کیان دارات (گیتار کلاسیک)، آرین کشیشی (گیتار بیس)، کیان دارات (سه تار)، پیام طونی ، میلاد عالمی (ویولن)، احسان نی زن (ویولن سولو)، كريم قربانى (ویولنسل)، همایون نصیری (پرکاشن ) و ناصر رحیمی (فلوت) حضور داشته اند و وظیفه ی میکس و مستر قطعات نیز هر کدام بر عهده ی ماه و موهات – حميدرضا آداب، خداشاهده – اشکان آبرون، شب بارونی ، جدی نمی گیرم – ایمان احمد زاده و مثل یلدا های قبل – محمد فلاحی بوده است.

همچنین قطعه «مثل یلداهای قبل» به روح ناصر عبدالهی و مرتضی پاشایی هدیه شده است.شما در ادامه میتوانید کاور های این آلبوم را از رادیو پارسی تماشا کنید :

 

 

 

منبع: رادیو پارسی

نویسنده: سحر یاری

 

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید