دومین آلبوم رسمی امیر و حمید ‌هامونی با حضور «پویا بیاتی» منتشر شد

اشتراک گذاری :
دومین آلبوم رسمی امیر و حمید هامونی با حضور پویا بیاتی به‌عنوان خواننده مهمان منتشر شد.
به گزارش رسانه هنر رادیو پارسی ، نام این آلبوم بر اساس یکی از قطعات با همین عنوان انتخاب‌شده که از ساخته‌های «پویا بیاتی» است و مخاطب به خاطر فضای کار می‌تواند ارتباط خوبی با آن برقرار کند و به‌نوعی انرژی مثبتی را دریافت می‌کند.
دومین آلبوم رسمی برادران هامونی با عنوان «فدایی داری» دارای ۹ قطعه به نام‌های فدایی داری، فاصله، گریه‌ی بی‌اختیار، بیا پیشم، اینجوری که معلومه، بی‌رحمانه، دوستت دارم، قسمت و ممنونم است که آهنگسازی آن را پویا بیاتی، امیر و حمید هامونی  بر عهده داشته‌اند.
 

امیر و حمید هامونی در پرونده هنری خود همکاری با سامان جلیلی را نیز به همراه دارند

مهدی خیرخواهی با پنج قطعه بیشترین تنظیم را در این آلبوم دارد و پازل بند، فریبرز خاتمی، عابد بسطامی و مجید نصری تنظیم‌کنندگان آلبوم فدایی داری هستند که در کنار آن وظیفه میکس و مسترینگ آلبوم را نیز عهده‌دار بودند.
اشعار دومین آلبوم رسمی برادران هامونی از سروده‌های پویا بیاتی، مریم سلطانی، امیر و حمید هامونی است و نوازندگانی چون مسعود نوروزی، آرمین محمدی، حمید فرتاش و شهرام نورزاده در این اثر هنرنمایی کرده‌اند.
 
از امیر و حمید هامونی پیش‌ازاین یک آلبوم رسمی بانام «به همه دنیا حرومی» و حضور «مرتضی پاشایی» منتشرشده بود که «فدایی داری» به‌عنوان دومین اثر از آن‌ها به انتشار رسیده است.
این آلبوم به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری عرفان به مدیریت «امیر اکبرپور» منتشرشده است.
شما در ادامه میتوانید کاور های این آلبوم را تماشا کنید:
 
اشتراک گذاری :

پاسخ دهید