رضا صادقی به آخر خط رسید

اشتراک گذاری :

رادیو پارسی _ آرمین اسرافیلی : آخر خط رضا صادقی اثر جدیدی است که این خواننده پرطرفدار کشورمان برای تیتراژ فیلم ویدئویی به نام آخر خط به نویسندگی و کارگردانی رحیم بهبودی‌ فر و تهیه‌کنندگی مشترک سحر صباغ سرشت و علی انصاریان که هم اکنون در مراحل پایانی فنی خود بسر میبرد و بزودی آماده پخش میگردد
رضا صادقی برای اولین بار تیتراژ پایانی یکی از آثار نمایش خانگی را می‌خواند و پیش از این چنین تجربه‌ای را نداشته است. او همچنین ترانه تیتراژ سریال “دودکش” و… را خوانده است.

علی انصاریان در گفت‌ و گویی درباره این رخداد پیش از این گفته بود: با توجه به مضمون متفاوت “آخر خط” دوست داشتم صدای دوست خوبم رضا صادقی نیز در تیتراژ پایانی آن قرار بگیرد تا اثری به‌ یاد ماندنی برای مخاطبان به یادگار باقی بماند. رضا صادقی نیز بعد از شنیدن صحبت‌هایم بلافاصله به پیشنهادم جواب مثبت داد و اعلام کرد که بسیار خوشحالم بتوانم بهترین کارهایم را برای دوستانم بخوانم.

او با قرار دادن عکسی با مضمون “توهین نکنیم” گفته است: ما اهالی و دوستداران فرهنگ، علم، هنر و ورزش با توجه به اینکه مدتی است ظرفیت تحمل نظرات مخالف و نقد محترمانه و مستدل در بخش‌هایی از جامعه پایین آمده و برخی از طرفداران عزیز از حوزه‌های یادشده در حمایت از فرد، افراد یا جریان‌های محبوبشان به صورت فراگیر اقدام به رفتارها یا بیان حرف‌های خارج از چارچوب ادب و احترام در فضاهای مجازی و گاه حقیقی می‌نمایند.

صادقی ادامه داد: برخی از چهره‌های پرطرفدار نیز در جهت کنترل و توقف این حمایت‌های غیر فرهنگی طرفداران خود، واکنش مناسبی نشان نمی‌دهند. یا برخی دیگر از عزیزان، گاهی تحت عنوان نقد، از کلمات و لحن‌های غیرمحترمانه یا اظهار نظرهای بدون پشتوانه کافی علمی، فنی و تخصصی استفاده می‌کنند.

این هنرمند مشکی‌پوش در پایان گفت: امید است با رعایت این موارد شاهد رواج روزافزون مهربانی، ادب و اصالت نظر، به جای بی‌حرمتی‌ها و سطحی‌ نگری‌هایی که در شان فرهنگ، هنر، علم و ورزش یا در یک کلام زیبنده جامعه نیست، باشیم.

منبع : هنر آنلاین

اشتراک گذاری :

پاسخ دهید